miauczek.eu

Polak 10.02.2021

Wystrój:

Polecane: http://visum.com.pl

Na Zachodzie sztuka kojarzona jest przede wszystkim z twórczością rzemieślników, wyrażaniem talentu artystycznego i praktyką rzemieślniczą. Na wschodzie kojarzy się z odrodzeniem i nauczaniem sztuki. Oba procesy mogą być dość nierówne. W obu krajach jest wiele kościołów, które obchodzą urodziny (np. W Polsce Dom Wielkanocny Pierwszej Komunii Świętej nazywany jest Świętą Trójcą), inne festiwale kojarzą się z bardziej ekstremalnymi rodzajami sztuki.

W swojej książce "Sekretne życie sztuki" Arta Spiegelmana niemiecki neuronaukowiec pokazuje, jak, aby zrozumieć wewnętrzną strukturę świata, należy zająć się problemem reprezentacji. Wyjaśnia, że ​​przedstawienie przedmiotów odbywa się nie tylko w głowie, ale także na całym ciele. Mózg ma bardzo dużą zdolność przetwarzania. Tym bardziej, że w danym obrazie przedmioty łączą się np. W geometryczne wzory i abstrakcyjne kształty. Mózg jest szczególnie wrażliwy na ciśnienie i temperaturę powietrza, co pozwala nam tworzyć takie krajobrazy jak śródziemnomorskie i tybetańskie Tatry,

Malarstwo to także bardzo precyzyjna forma malowania. Od tego zależy, jakie będą kolejne kroki: począwszy od najbardziej podstawowych, takich jak wypełnienie płótna, poprzez dobór kolorów, aż po dobór detali, z których najważniejsze to np. Kolory pikseli w farbie , na który rzutowany jest cały obraz.

Ostatecznie każdy artysta sam zajmuje się zadaniem. Reszta zwykle należy do czytelników. Ale zostawmy malowanie rzemieślnikom z całego świata. Technologia malowania i stosowane metody są dla nich tajemnicą, co sprawia, że ​​malowanie jest zajęciem dla malarza, który nie zostanie w nim mistrzem.

Polecane: http://dj.org.pl

Tagi: mózg świata malowania bardziej ufa doświadczeniu niż rozumowaniu bardziej synonim bardziej tragicznie już być nie może bardziej elegancko nazywany ekscentrykiem bardziej lubię książki bardziej kochani bardziej bajkowe święta